Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 018 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Pomagajmy razem!

Szanowni Czytelnicy!

Nasz blog wspomaga w swych działaniach serwis o Pomaganiu na który serdecznie zapraszamy. Już wkrótce więcej szczegółów!

www.pomagaj.eu


Podziel się
oceń
21
2

Komentarze (51) | Dodaj komentarz

Koty do adopcji

Drogi czytelniku. Moja strona bierze udział w pomocy Boguchwałowickim kotom z województwa śląskiego. Pani Jadwiga Skalska, będąca na emeryturze miłośniczka kotów, opiekuje się wszystkimi przybłędami. Wszystkim jednak nie da rady pomóc. Ty więc możesz pomóc. Wejdź na niżej podaną stronę i zobacz zdjęcia kotków. Może dziś, właśnie dziś, zyskasz nowego przyjaciela?

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Zobacz więc i zdecyduj. Na podanej stronie znajdziesz też kontakt z pośrednikiem adopcji - czyli ze mną. Znajdziesz koty w każdym wieku i każdej maści. Jest ich kilkanaście!


Pisz na e-mail adopcje@przygarnij.pl oraz wejdź na stronę www.MagiaMruczenia.bloog.pl Daj dom!


Podziel się
oceń
12
3

Komentarze (38) | Dodaj komentarz

Zmieniajmy świat na lepsze!!!

Nie każdego interesuje los zwierząt. Los zwierząt, które cierpią! Zwierząt którym zadawane jest cierpienie! Cierpienie zadawane przez człowieka! Zadawane przez człowieka, który powinien być odpowiedzialny! Odpowiedzialny za naszych braci mniejszych!
I cóż ja poradzę, że tak przejmuję się losem istot, którymi inni się nie interesują!!! Czy ludzie (tak! my wszyscy!) nie znamy umiaru? Nie mamy litości? Nie mamy serc bijących w naszych ciałach? Nie mamy! Pewnie, że mamy, tylko o nich zapominamy. W dzisiejszych czasach życie toczy się tak szybko, że nawet go nie zauważamy!
Musimy rozbudzić nasze serca! Rozbudzajmy je! Zawsze i wszędzie. Pomóżmy rozbudzać je innym! Zatrzymajmy się czasami na ulicy. Obejrzyjmy się dookoła. Świr - pomyślą ludzie. Czy oby na pewno?! Obejrzyjmy się i spójrzmy na kamienice na drogi, a przede wszystkim na ludzi! Kiedy zaczniemy szanować innych, z łatwością przyjdzie nam czynić dobro!!!
Spróbujmy! Teraz, zaraz! Róbmy to codziennie.

Teraz pozostaja już tylko łagodzić ból zwierzat, którym inni zadają cierpienie! Jest takie przysłowie - "Ratując jednego psa, nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa." Warto! Na prawdę warto pomagać! Ja wszystkich proszę - zmieniajmy świat na lepsze!!!

Podziel się
oceń
12
3

Komentarze (41) | Dodaj komentarz

Weź miśka

Witajcie! Jest mi strasznie smutno. Mimo że jestem chłopakiem i mam prawie 14 lat łezka mi się zakręciła w oku oglądając filmy o cierpieniu zwierząt... Zobaczcie sami....
Przedstawiam Wam dwa spoty! Nakręciła je fundacja Viva. Proszę wsyztskich by zobaczyli co my - ludzie robimy naszym przyjaciołom! Powinniśmy się nimi opiekować! Jesteśmy za zwierzęta odpowiedzialni! Jako myślący, będący najwyżej na drabinie ewolucji!!! Dlaczego więc pozwalamy by 100 tysięcy psów było bez domów!!!
Czy isnieje sposób by zapobiec cierpieniu! Proszę by rozpocząć dyskusję w komentarzach. Później przeniesiemy ją na forum.

W Polsce istnieje 140 schronisk dla zwierząt, których prawie 100 tysięcy Miśków i Mruczków - psów i kotów czeka na nowy dom i kochających opiekunów. Ty też możesz ofiarować któremuś z nich przytulny dom.


Podziel się
oceń
7
5

Komentarze (23) | Dodaj komentarz

Psi Portal

Psie Recenzje

Chciałbym wszystkich czytelników serdecznie zaprosić do odwiedzenia mojego nowego portalu. Włożyłem w niego dużo pracy co nie oznacza że zaprzestanę prowadzenia tego bloga! Portal stworzyłem z myślą o miłośnikach psów a także o tych którzy chcieli by pisać ale nie mają własnego bloga. Dlatego kiedy wchodzicie na Psiego Bloga otwiera się Wam okienko z moim Psim Portalem. Jeżeli chcecie je powiększyć "przeciągnijcie logo psiego portalu do normalnej karty/okna przeglądarki. Będzie mi miło jęzeli ktoś zechce współpracować czyli jeżeli się wykaże się pisząc artykuł lub newsa. Ja nie odnoszę korzyści majątkowych z tytułu posiadania tego portalu. Jest to tylko moje hobby. Pozdrawiam i z góry dziękuję! Klikając w obrazek powyżej możecie wypełnić ankietę dotyczącą portalu!


Podziel się
oceń
11
2

Komentarze (22) | Dodaj komentarz

Czerwcowy numer PP

Psie RecenzjeW czerwcowym numerze Przyjaciela Psa o tym jak pogodzić życie psa i kota w jednym domu! Wbrew pozorom te dwa gatunki mogą ze sobą świtenie współpracować. Redakcja PP obala mit otym że kot i pies to wrogowie. Do tego dwa Megalakaty!


"Zarówno owczarki szkockie collie, jak i buldożek francuski, zauroczyły nas od razu. Gdy zobaczyliśmy te fotografie wiedzieliśmy, że coś takiego chcielibyśmy powiesić na swoich ścianach. A skoro my chcemy, to Wy pewnie także. Pięknie świecące oczy, doskonałe światło, idealnie wykorzystane możliwości na zrobienie zdjęcia. Plakaty są letnie, pełne ciepła i radości. " Blog PP... Ja mam prenumeratę - czekam aż mi przyślą nowy numer. Więcej na pies.pl Pozdrawiam!


Podziel się
oceń
15
2

Komentarze (25) | Dodaj komentarz

Pies Obamów

Psie RecenzjeNowości z pies.pl Jak "donosi" największy polski portal o psach Barack Obama i jego rodzina ma nowego psa. Tę infomację podali już dawno. Ale teraz można na ich stronie zobaczyć galerię piaka Obamów - Portugalskiego psa wodnego! Przedstawiam Was jedno zdjęcie Dużo więcej na pies.pl !

Ładny ten psiak. Nieprawdaż? Co o nim sądzicie?!Zdjęcie to pochodzi ze strony www.pies.pl Proszę komentujcie też inne wpisy.


Podziel się
oceń
16
1

Komentarze (17) | Dodaj komentarz

Komentarze Pies.pl

Jak pewnie już wiecie uwielbiam czasopismo Przyjaciel Pies. Jak mogę to je wspieram - uważam że jest najlepsze na rynku! Dlatego udzielam się na ich stronie jak mogę od jakiegoś czasu. Teraz przedstawiam Wam moje najlepsze komentarze, które pozostawiłem na pies.pl

Do wpisu redakcji na ich blogu z dnia 5 maja 2009 roku. Zobacz
Tak... Ja piszę. Bardzo chciałbym pisać do Waszej gazety - myślę jednak, że muszę znacznie podrosnąć. Bo czy nie było by ciekawym mieć własny dział, albo rubrykę w gazecie tak ciekawej jak Wasza? Jak tylko uznam, że jestem gotowy napiszę do PP z prośbą o pisanie do gazety albo chociaż do pies.pl Będzie to dla mnie ogromnym wyzwaniem - które lubię. Jeszcze trochę poczekam - bo gdzie przyjmą chłopca w wieku 13 lat?Na razie prowadzę blog www.pies.bloog.pl Lubię to co robię. O psach piszę też do Gazetki Szkolnej (mam swoją stronę) i do mojej własnej gazetki działającej na mojej ulicy :)Czuję, że w przyszłości zostanę dziennikarzem. Jest to zawód często stresujący, ale czy nie jest piękna ta... ta... satysfakcja?!

Do tematu miesiąca - Maj 2009 Zobacz
Zastanawiam się czy ludzi znają umiar. Czy znają jakiekolwiek granice. Chcąc doprowadzić do powstania psa idealnego. Po co?! Przecież pies - najlepszy przyjaciel człowieka, już jest idealny. Nie zostawia nas w potrzebie, nie ma dla niego znaczenia czy jesteśmy ładni czy brzydcy. Szanuje nas, na swój sposób się o nas troszczy, a przede wszystkim nas kocha! I czemu my, ludzi robimy im taką krzywdę? Czym sobie zasłużyły? Tym, że dały sobie to zrobić? Ja błagam wszystkich ludzi - opamiętajmy się. Są jakieś granice na tym świecie jeszcze... Tak mi się przynajmniej wydaje. Zastanówmy się - Komu tak naprawdę potrzebne są wszystkie wzorce ras? Modyfikowanie, krzyżowanie... Komu? Na pewno nie zwierzętom! To bzdura wymyślona przez człowieka. Jak widać dla człowieka już nawet psy zaczęły być "maszyną do zarabiania pieniędzy".

Do reportażu z maja. Zobacz
Już dzisiaj komentowałem Temat miesiąca" - Wzorce ras: Dążenie do ideału. I znowu muszę powtórzyć to co pisałem. Opamiętajmy się! Dość tego! Czy to nie jest przesada!? Jak ten biedny zwierz ma potem zjeść takie ciasto? No jak? Trzeba go nakarmić. Poza tym pies i ciasto? Pomijając jak to by wpłynęło na zdrowie pupila, czy zwierzak byłby szczęśliwy? Nie sądzę. Wolałby dostać miskę dobrego jedzonka dla psów - to już lepsze... Komu potrzebne są Dog Party? Na pewno nie psom. Raczej ludziom. Jednak niech Ci ludzi pamiętają, że psów nie uszczęśliwiają..

Na razie tyle. Jak będą następne to je opublikuje. Komentujcie proszę...

Podziel się
oceń
9
3

Komentarze (35) | Dodaj komentarz

Majowy numer PP

Psie RecenzjeW majowym numerze Przyjaciela Psa o Jamniku! Długie uszy, dłgie ciało... E trochę mało... Przeczytaj PP, a będziesz o nich wiedział wszystko! Do tego dwa Megalakaty! Zobaczcie!

Pies.pl - Numer Majowy

Z bloga redakcji:
"Rzadko się zdarza taka sytuacja, że od razu trafiamy na zdjęcie okładkowe, które spełnia wysokie kryteria pracowników naszej redakcji. Zwykle każdy ma inne zdanie. Toczą się długie dyskusje, zanim zapadnie ostateczna decyzja. A tym razem zdarzyło się coś niesamowitego. Cały kilkuosobowy zespół jednogłośnie uznał fotografię pewnego rudzielca za idealną. Tak, ten pyszczek dokładnie wyraża charakter rasy. Ciekawi jesteśmy, czy podzielicie nasz zachwyt?" Zobacz blog redakcji.

Ja mam prenumeratę - ten numer już dostałem. Polecam! Więcej na pies.pl Pozdrawiam!


Podziel się
oceń
18
1

Komentarze (21) | Dodaj komentarz

Cziłała z Beverly Hills

Psie RecenzjeByliście kiedyś w Beverly Hills? Sądzę, że mało kto z Was. Może... W każdym razie nie o tym chcę mówić... pisać... mówić... nie wiem. Bo gdy piszę to tam jakbym mówił... nie, myślał... Dobrze. W każdym razie nie o tym chciałem pisać/mówic/myśleć.
Wyobraźcie sobie miasto, czy kraj, czy nawet świat, w którym właścicielom psów (bogatym, bardzo bogatym) odbija na punkcie psów. Dostają kompletnego bzika. Psy mają robiony manicure, pedicure, kompiele różane, noszą okulary, sukienki, spodenki, buciki i czapeczki. Są rozpuszczone. Mają swoje leżaki i służbę. Czy to nie "lekka" przesada?
Jednak jest to prawda. Film "Chihuahua z Beverly Hills" pokazuje życie ludzi i ich pupili w tytułowym mieście.

Film polecam nie tylko miłośnikom psów. Jest to komedia (mnie się podobała) nie bardzo wyrafinowana. Da dużo śmiechu dzieciom i dorosłym. Śmieszność filmu polega na przerysowaniu tego "problemu". Użyłem zwrotu "tego problemu" gdyż chciałem podkreślić idiotyczność  czynów niektórych ludzi. Czy psy naprawdę czują się szczęśliwe? Nie sądzę.

Film opowiada o miłości Papi'ego do Chloe, miłości Sam'a do Rachel a przed wszystkim o psach. Nie tylko chihuahua. Występuje między innymi Owczarek Niemiecki.

Do kin! Ostatnia szansa. FIlm grają już od dawna! Daję 4/5. Pozdrawiam.


Podziel się
oceń
24
5

Komentarze (32) | Dodaj komentarz

Licznik odwiedzin:  31 445  

O mnie

Mam na imię Janek. Uwielbiam zwierzęta a najbardziej psy. Mam kota i żółwia. Psa niestety nie mam! Moją pasją jest tworzenie stron i blogów. GG: 12915352. Można też do mnie napisać na moim portalu www.psiportal.ubf.pl Musisz być użytkownikiem.

Shoutbox

Głosuj na bloog

Średnia ocen: 4.57
Oddano głosów: 164

Wróć do głosowania

Subskrypcja

Poniżej podaj swój adres email. To wszystko co musisz zrobić. Nasz system subskrypcji jest najprostszy w sieci.Statystyki

Odwiedziny: 31445
Blog istnieje: 3364 dni

Lubię to