Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 017 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zmieniajmy świat na lepsze!!!

Skocz do komentarzy
Nie każdego interesuje los zwierząt. Los zwierząt, które cierpią! Zwierząt którym zadawane jest cierpienie! Cierpienie zadawane przez człowieka! Zadawane przez człowieka, który powinien być odpowiedzialny! Odpowiedzialny za naszych braci mniejszych!
I cóż ja poradzę, że tak przejmuję się losem istot, którymi inni się nie interesują!!! Czy ludzie (tak! my wszyscy!) nie znamy umiaru? Nie mamy litości? Nie mamy serc bijących w naszych ciałach? Nie mamy! Pewnie, że mamy, tylko o nich zapominamy. W dzisiejszych czasach życie toczy się tak szybko, że nawet go nie zauważamy!
Musimy rozbudzić nasze serca! Rozbudzajmy je! Zawsze i wszędzie. Pomóżmy rozbudzać je innym! Zatrzymajmy się czasami na ulicy. Obejrzyjmy się dookoła. Świr - pomyślą ludzie. Czy oby na pewno?! Obejrzyjmy się i spójrzmy na kamienice na drogi, a przede wszystkim na ludzi! Kiedy zaczniemy szanować innych, z łatwością przyjdzie nam czynić dobro!!!
Spróbujmy! Teraz, zaraz! Róbmy to codziennie.

Teraz pozostaja już tylko łagodzić ból zwierzat, którym inni zadają cierpienie! Jest takie przysłowie - "Ratując jednego psa, nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa." Warto! Na prawdę warto pomagać! Ja wszystkich proszę - zmieniajmy świat na lepsze!!!
Podziel się
oceń
12
3


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Licznik odwiedzin:  31 452  

O mnie

Mam na imię Janek. Uwielbiam zwierzęta a najbardziej psy. Mam kota i żółwia. Psa niestety nie mam! Moją pasją jest tworzenie stron i blogów. GG: 12915352. Można też do mnie napisać na moim portalu www.psiportal.ubf.pl Musisz być użytkownikiem.

Shoutbox

Głosuj na bloog


Zobacz wyniki

Subskrypcja

Poniżej podaj swój adres email. To wszystko co musisz zrobić. Nasz system subskrypcji jest najprostszy w sieci.Statystyki

Odwiedziny: 31452
Blog istnieje: 3364 dni

Lubię to