Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 018 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Weź miśka

Skocz do komentarzy
Witajcie! Jest mi strasznie smutno. Mimo że jestem chłopakiem i mam prawie 14 lat łezka mi się zakręciła w oku oglądając filmy o cierpieniu zwierząt... Zobaczcie sami....
Przedstawiam Wam dwa spoty! Nakręciła je fundacja Viva. Proszę wsyztskich by zobaczyli co my - ludzie robimy naszym przyjaciołom! Powinniśmy się nimi opiekować! Jesteśmy za zwierzęta odpowiedzialni! Jako myślący, będący najwyżej na drabinie ewolucji!!! Dlaczego więc pozwalamy by 100 tysięcy psów było bez domów!!!
Czy isnieje sposób by zapobiec cierpieniu! Proszę by rozpocząć dyskusję w komentarzach. Później przeniesiemy ją na forum.

W Polsce istnieje 140 schronisk dla zwierząt, których prawie 100 tysięcy Miśków i Mruczków - psów i kotów czeka na nowy dom i kochających opiekunów. Ty też możesz ofiarować któremuś z nich przytulny dom.

Podziel się
oceń
7
5


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Licznik odwiedzin:  31 453  

O mnie

Mam na imię Janek. Uwielbiam zwierzęta a najbardziej psy. Mam kota i żółwia. Psa niestety nie mam! Moją pasją jest tworzenie stron i blogów. GG: 12915352. Można też do mnie napisać na moim portalu www.psiportal.ubf.pl Musisz być użytkownikiem.

Shoutbox

Głosuj na bloog


Zobacz wyniki

Subskrypcja

Poniżej podaj swój adres email. To wszystko co musisz zrobić. Nasz system subskrypcji jest najprostszy w sieci.Statystyki

Odwiedziny: 31453
Blog istnieje: 3364 dni

Lubię to