Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 017 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Psi Portal

Skocz do komentarzy

Psie Recenzje

Chciałbym wszystkich czytelników serdecznie zaprosić do odwiedzenia mojego nowego portalu. Włożyłem w niego dużo pracy co nie oznacza że zaprzestanę prowadzenia tego bloga! Portal stworzyłem z myślą o miłośnikach psów a także o tych którzy chcieli by pisać ale nie mają własnego bloga. Dlatego kiedy wchodzicie na Psiego Bloga otwiera się Wam okienko z moim Psim Portalem. Jeżeli chcecie je powiększyć "przeciągnijcie logo psiego portalu do normalnej karty/okna przeglądarki. Będzie mi miło jęzeli ktoś zechce współpracować czyli jeżeli się wykaże się pisząc artykuł lub newsa. Ja nie odnoszę korzyści majątkowych z tytułu posiadania tego portalu. Jest to tylko moje hobby. Pozdrawiam i z góry dziękuję! Klikając w obrazek powyżej możecie wypełnić ankietę dotyczącą portalu!

Podziel się
oceń
11
2


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Licznik odwiedzin:  31 449  

O mnie

Mam na imię Janek. Uwielbiam zwierzęta a najbardziej psy. Mam kota i żółwia. Psa niestety nie mam! Moją pasją jest tworzenie stron i blogów. GG: 12915352. Można też do mnie napisać na moim portalu www.psiportal.ubf.pl Musisz być użytkownikiem.

Shoutbox

Głosuj na bloog


Zobacz wyniki

Subskrypcja

Poniżej podaj swój adres email. To wszystko co musisz zrobić. Nasz system subskrypcji jest najprostszy w sieci.Statystyki

Odwiedziny: 31449
Blog istnieje: 3364 dni

Lubię to