Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 017 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Komentarze Pies.pl

Skocz do komentarzy
Jak pewnie już wiecie uwielbiam czasopismo Przyjaciel Pies. Jak mogę to je wspieram - uważam że jest najlepsze na rynku! Dlatego udzielam się na ich stronie jak mogę od jakiegoś czasu. Teraz przedstawiam Wam moje najlepsze komentarze, które pozostawiłem na pies.pl

Do wpisu redakcji na ich blogu z dnia 5 maja 2009 roku. Zobacz
Tak... Ja piszę. Bardzo chciałbym pisać do Waszej gazety - myślę jednak, że muszę znacznie podrosnąć. Bo czy nie było by ciekawym mieć własny dział, albo rubrykę w gazecie tak ciekawej jak Wasza? Jak tylko uznam, że jestem gotowy napiszę do PP z prośbą o pisanie do gazety albo chociaż do pies.pl Będzie to dla mnie ogromnym wyzwaniem - które lubię. Jeszcze trochę poczekam - bo gdzie przyjmą chłopca w wieku 13 lat?Na razie prowadzę blog www.pies.bloog.pl Lubię to co robię. O psach piszę też do Gazetki Szkolnej (mam swoją stronę) i do mojej własnej gazetki działającej na mojej ulicy :)Czuję, że w przyszłości zostanę dziennikarzem. Jest to zawód często stresujący, ale czy nie jest piękna ta... ta... satysfakcja?!

Do tematu miesiąca - Maj 2009 Zobacz
Zastanawiam się czy ludzi znają umiar. Czy znają jakiekolwiek granice. Chcąc doprowadzić do powstania psa idealnego. Po co?! Przecież pies - najlepszy przyjaciel człowieka, już jest idealny. Nie zostawia nas w potrzebie, nie ma dla niego znaczenia czy jesteśmy ładni czy brzydcy. Szanuje nas, na swój sposób się o nas troszczy, a przede wszystkim nas kocha! I czemu my, ludzi robimy im taką krzywdę? Czym sobie zasłużyły? Tym, że dały sobie to zrobić? Ja błagam wszystkich ludzi - opamiętajmy się. Są jakieś granice na tym świecie jeszcze... Tak mi się przynajmniej wydaje. Zastanówmy się - Komu tak naprawdę potrzebne są wszystkie wzorce ras? Modyfikowanie, krzyżowanie... Komu? Na pewno nie zwierzętom! To bzdura wymyślona przez człowieka. Jak widać dla człowieka już nawet psy zaczęły być "maszyną do zarabiania pieniędzy".

Do reportażu z maja. Zobacz
Już dzisiaj komentowałem Temat miesiąca" - Wzorce ras: Dążenie do ideału. I znowu muszę powtórzyć to co pisałem. Opamiętajmy się! Dość tego! Czy to nie jest przesada!? Jak ten biedny zwierz ma potem zjeść takie ciasto? No jak? Trzeba go nakarmić. Poza tym pies i ciasto? Pomijając jak to by wpłynęło na zdrowie pupila, czy zwierzak byłby szczęśliwy? Nie sądzę. Wolałby dostać miskę dobrego jedzonka dla psów - to już lepsze... Komu potrzebne są Dog Party? Na pewno nie psom. Raczej ludziom. Jednak niech Ci ludzi pamiętają, że psów nie uszczęśliwiają..

Na razie tyle. Jak będą następne to je opublikuje. Komentujcie proszę...
Podziel się
oceń
9
3


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Licznik odwiedzin:  31 447  

O mnie

Mam na imię Janek. Uwielbiam zwierzęta a najbardziej psy. Mam kota i żółwia. Psa niestety nie mam! Moją pasją jest tworzenie stron i blogów. GG: 12915352. Można też do mnie napisać na moim portalu www.psiportal.ubf.pl Musisz być użytkownikiem.

Shoutbox

Głosuj na bloog


Zobacz wyniki

Subskrypcja

Poniżej podaj swój adres email. To wszystko co musisz zrobić. Nasz system subskrypcji jest najprostszy w sieci.Statystyki

Odwiedziny: 31447
Blog istnieje: 3364 dni

Lubię to